4531T-440-S-28
Part Number:
4531T-440-S-28
Description:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFZINC YEL
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Length - Overall :
0.531" (13.49mm)