1278-38-S-26
Part Number:
1278-38-S-26
Description:
ROUND SPACERBLACK OXIDE, STAINLE
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)