1469-38-S-26
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1469-38-S-26
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
HEX SPACERBLACK OXIDE, STAINLESS
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.063" (27.00mm) 1 1/16"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.063" (26.99mm)