1501-38-AL-6
Part Number:
1501-38-AL-6
Description:
HEX SPACERGOLD IRIDITE3/4 HEX X
Between Board Height :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Color :
Gold
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Length - Overall :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"