3580T-C-1032-SS
Part Number:
3580T-C-1032-SS
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STAINLES
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm) Hex
Length - Overall :
0.541" (13.75mm)