3546T-C-440-S
Part Number:
3546T-C-440-S
Description:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL1/4
Between Board Height :
0.219" (5.56mm) 7/32"
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Length - Overall :
0.354" (8.99mm)