1561T-B-2-SS
Part Number:
1561T-B-2-SS
Description:
HEX SWAGE SPACERPLAIN STAINLESS
Between Board Height :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.090" (2.29mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Length - Overall :
0.261" (6.64mm)