1883T-1032-S
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1883T-1032-S
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STEEL1/2 RD
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)