3125-E-632-SS
Part Number:
3125-E-632-SS
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
1.480" (37.59mm)