1794-1032-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1794-1032-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN ALUMINUM5/16
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"