1250T-38-S-42
Part Number:
1250T-38-S-42
Description:
ROUND SPACERBLACK ZINC5/8 RD X 1
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)