3125-D-832-B
Manufacturer:
RAF
Part Number:
3125-D-832-B
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
1.415" (35.94mm)