1531-B-6-B-25
Part Number:
1531-B-6-B-25
Description:
ROUND SWAGE SPACERBLACK OXIDE, B
Between Board Height :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.230" (5.84mm)