1277-38-AL-9
Part Number:
1277-38-AL-9
Description:
ROUND SPACERALODINE 1200ROUND CL
Between Board Height :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.125" (3.18mm) 1/8"