1330-24-1-0500-005-1-TS
Part Number:
1330-24-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
In Stock:
1
Conductor Strand :
19/0.0047"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.065" (1.65mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG