1283-50-S-3
Part Number:
1283-50-S-3
Description:
ROUND SPACERCADMIUM QQ-P-416F-CL
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
0.505" (12.83mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"