1330-22-1-0500-004-1-TS
Part Number:
1330-22-1-0500-004-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG RED 50'
In Stock:
6
Conductor Strand :
19/0.0063"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.071" (1.80mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG