1488T-10-S
Part Number:
1488T-10-S
Description:
HEX SPACERPLAIN STEEL3/4 HEX X 1
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.192" (4.88mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)