3239-22-1-0500-008-1-TS
Part Number:
3239-22-1-0500-008-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 100'
In Stock:
11
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
22 AWG