3080T-C-1032-SS
Part Number:
3080T-C-1032-SS
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Length - Overall :
0.541" (13.75mm)