3239-24-1-0500-002-1-TS
Part Number:
3239-24-1-0500-002-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
In Stock:
6
Jacket (Insulation) Diameter :
0.075" (1.90mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
24 AWG