1880-2520-N
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1880-2520-N
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND STANDOFFNO FINISH - NYLON1
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)