1880-2520-SS-20
Part Number:
1880-2520-SS-20
Description:
ROUND STANDOFFPASSIVATE1/2 RD X
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)