1880-2520-SS
Part Number:
1880-2520-SS
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STAINLESS ST
Between Board Height :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.188" (4.76mm)