1124-8-B-25
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1124-8-B-25
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERBLACK OXIDE, BRASS1/
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.166" (4.22mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"