3122-22-1-0500-008-1-TS
Part Number:
3122-22-1-0500-008-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 100'
In Stock:
6
Jacket (Insulation) Diameter :
0.077" (1.96mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG