1332-24-1-0500-005-1-TS
Part Number:
1332-24-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
In Stock:
1
Conductor Strand :
19/0.0050"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.049" (1.24mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.013" (0.33mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG