3239-20-1-0500-005-1-TS
Part Number:
3239-20-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 50'
In Stock:
9
Conductor Strand :
21/0.0071"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.088" (2.24mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
20 AWG