1299-38-S-28
Part Number:
1299-38-S-28
Description:
ROUND SPACERZINC YELLOW3/4 RD X
Between Board Height :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"