1330-22-1-0500-005-1-TS
Part Number:
1330-22-1-0500-005-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 25'
In Stock:
13
Conductor Strand :
19/0.0063"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.071" (1.80mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.020" (0.51mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-80°C ~ 200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG