1287-38-S-28
Part Number:
1287-38-S-28
Description:
ROUND SPACERZINC YELLOWROUND CLE
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"