1262-38-PH
Part Number:
1262-38-PH
Description:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"