3125-F-632-B
Part Number:
3125-F-632-B
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
1.540" (39.12mm)