3125-E-440-S
Part Number:
3125-E-440-S
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL3
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"