3099-20-1-0500-007-1-TS
Part Number:
3099-20-1-0500-007-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V GRN 50'
In Stock:
6
Jacket (Insulation) Diameter :
0.102" (2.59mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.031" (0.80mm)
Jacket Color :
Green
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG