3135-22-1-0500-008-1-TS
Part Number:
3135-22-1-0500-008-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 50'
In Stock:
15
Jacket (Insulation) Diameter :
0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG