3123-B-632-SS
Part Number:
3123-B-632-SS
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
Between Board Height :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
1.230" (31.24mm)