1218-12-AL-9
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1218-12-AL-9
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERALODINE 12001/2 RD X
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.313" (7.94mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.218" (5.54mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.313" (7.94mm)