3123-B-440-AL
Manufacturer:
RAF
Part Number:
3123-B-440-AL
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMIN
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
1.230" (31.24mm)