3111T-E-1032-SS
Part Number:
3111T-E-1032-SS
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STAINL
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Length - Overall :
0.636" (16.16mm)