1276-38-S-28
Part Number:
1276-38-S-28
Description:
ROUND SPACERZINC YELLOW5/8 RD X
Between Board Height :
2.000" (50.80mm) 2"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)