3132-22-1-0500-003-1-TS
Part Number:
3132-22-1-0500-003-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
In Stock:
12
Conductor Strand :
22/0.0055"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.063" (1.60mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG