1303-38-AL-9
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1303-38-AL-9
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND SPACERALODINE 12003/4 RD X
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.750" (44.45mm) 1 3/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.750" (44.45mm) 1 3/4"