3080T-D-1032-B
Part Number:
3080T-D-1032-B
Description:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS5
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Length - Overall :
0.571" (14.50mm)