3132-22-1-2000-007-1-TD
Part Number:
3132-22-1-2000-007-1-TD
Description:
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 50'
In Stock:
1
Conductor Strand :
Solid
Jacket (Insulation) Diameter :
0.059" (1.50mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Green
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG