1281-38-SS-20
Part Number:
1281-38-SS-20
Description:
ROUND SPACERPASSIVATE3/4 RD X 3/
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.375" (9.53mm)