1534-B-6-B-25
Part Number:
1534-B-6-B-25
Description:
ROUND SWAGE SPACERBLACK OXIDE, B
Between Board Height :
0.313" (7.94mm)
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.418" (10.61mm)