3135-22-1-0500-004-1-TS
Part Number:
3135-22-1-0500-004-1-TS
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG RED 25'
In Stock:
14
Jacket (Insulation) Diameter :
0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.030" (0.76mm)
Jacket Color :
Red
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-30°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Voltage :
600V
Wire Gauge :
22 AWG