1140-6-SS-20
Part Number:
1140-6-SS-20
Description:
ROUND SPACERPASSIVATE1/4 RD X 1
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"