1749T-1032-SS
Manufacturer:
RAF
Part Number:
1749T-1032-SS
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
ROUND STANDOFFPLAIN STAINLESS ST
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)